Strona główna

Gra karciana o nazwie Tysiąc jest wybitnym przedstawicielem karcianych gier. Ale, w odróżnieniu od przodka, ma mniej skomplikowane zasady. Jednak dla znawców istnieją bardziej zaawansowane opcje, być skomplikowane zasady i długim czasie trwania gry. Nas interesuje teraz jeden z najbardziej prostych opcji. Udział dwóch, trzech lub czterech osób. Zasady gry w karty 1000 mogą wydawać się zwięzłych, ale niech was to nie przeraża, są zapamiętywane są bardzo szybko.

Pobierz gry 1000 do komputera
Pobierz gry 1000 do komputera
Grać online
Grać w tysiąca online

Najtrudniej jest poradzić sobie z terminologią. Grającym regularnie w gry karciane rodzaj gry w pokera lub Wist z tego nie będzie trudne. Reszta będzie nieco trudniejsze, ale, jak wiadomo, cierpliwość i ciężka praca... Do zwycięstwa w "Tysiącu" gracz musi zdobyć 1001 pkt.

Jeśli grają cztery osoby, to pojawia się trochę różni się od gry w trójkę. W tym przypadku jeden z uczestników w partii nie uczestniczy on "siedzi na skraju", zajmując się rozdaniem kart. Pojawiający się w skraju Wist ma swoją wartość, która zostanie dodana do kosztów kupić. Również swoją cenę mają asy, do 11 punktów każdy.

Pokonać w partii może tylko jedna osoba, kilka osób jednocześnie 1001 punkt zdobyć nie mogą. Partia podzielona jest na okręgi, których liczba może być zupełnie różne, wszystko zależy od poziomu umiejętności grających. Zazwyczaj ilość kręgów waha się od 10 do 50.

Gry-Mahjong.com
Gry-Mahjong.com
Szachy
Szachy

Zuma
Gry w Pasjansa