Nawigacja
Strona główna > Tysiąc online

Tysiąc online

W 1000 online można grać w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, byle był dostęp do globalnej sieci. Ta gra należy do klasy karcianych gier, ale zasady są dość proste, a także łatwe do zapamiętania. Za wirtualnym stołem walczą trzy osoby. Celem każdego gracza jest zdobycie 1001 pkt. Talia składa się z 24 kart, po 6 kart w każdym kolorze. Oto kolejność kart w kolejności starszeństwa: dziewiątka, walet, dama, król, kilkanaście, as. Jeśli w pewnym momencie potrzebne szczegółowe wyjaśnienia gry w "Tysiąca" - przejdź do sekcji "Pomoc". Gra w tysiąca online jest bardzo ekscytujące, jak można walczyć z prawdziwymi przeciwnikami. Podczas rozgrywki można pisać na czacie. Ludzi można oznaczyć przyjaciółmi lub wrogami, można zapraszać na turnieje i tak dalej. Oferujemy spróbować wziąć udział w grze już teraz!

Graj online!

Aby rozpocząć grę, kliknij na przycisk, aby uzyskać 25 bonusy (tylko wtedy będziesz mógł grać), a także pożądane jest, aby się zarejestrować.

Obrazek z gry w 1000 online

Jedno z głównych pojęć w 1000 online - "kij". Ta ikona w postaci pionowej kreski rysowane gracz w tym przypadku, jeśli za żart ten nie zdobył ani jednego punktu. W zestawie trzy "paluszków" grający штрафуется na 120 punktów.

Można grać we dwoje. W tym przypadku zostaną utworzone dwa kupić, w każdym z których po dwie karty. Który wygra przetarg bierze losowo jeden z прикупов. Drugi talonie przypadnie temu, kto zabrał sobie ostatnią lewę w losowaniu. W "Tysiąc" mogą grać cztery osoby. Ale w każdym losowaniu jeden z uczestników nie będzie grać, on zajmuje się dostawą kart. Zresztą, może on zapisać się do aktywów okulary kart znajdujących się w прикупе. Również w klasyfikacji idzie марьяж, jeśli on jest w tym прикупе.

Graj online!